ניהול דומיינים

חידוש דומיינים

חניית דומיינים

שרת וירטואלי

SSL תעודת

שאלות ותשובות דומיינים

Domain Privacy

אירוח אתריםרכישת דומיין - רכישת דומייניםהוסטינג - אחסון אתרים


רכישת דומיין 144 מקבוצת אינטרספייס הינה פעילות של רכישת דומיין , רישום דומיין ישראלי, חידוש דומיין.

אינטרספייס הינה החברה המובילה בישראל מזה 13 שנים בתחום שירותי אינטרנט מתקדמים - רכישת דומיינים, הוסטינג, אירוח שרתים, פתרונות סליקת כרטיסי אשראי ו-שידורי וידאו חי. אינטרספייס פועלת כספק אינטרנט ברישיון משרד התקשורת ומספקת שירותים מנוהלים באינטרנט תוך שימת דגש על מקצועיות, אמינות והגינות. אנו גאים להציג פתרונות הוסטינג איכותיים לגופים מסחריים ופרטיים.

שירותי הוסטינג מתקדמים, כוללים: אחסון אתרים (Web Hosting), אירוח שרתים וירטואליים (VPS), אשר אנו מספקים במחירים תחרותיים והוגנים, כאשר דגש רב ניתן באינטרספייס לרמת איכות השירות, אמינותו וליחס אישי לכל לקוח.

חבילות הוסטינג מנוהלות על גבי תשתיות עצמאיות של אינטרספייס בחוות שרתים מתקדמת של החברה שהוקמה על פי סטנדרטים בינלאומיים וזאת על מנת לאפשר שיפור בזמני התגובה והשגת מומחיות זמינה.

אינטרספייס מחזיקה בשרתים אינטרנט מהירים עם מערכות הפעלה של Linux -ו Windows. השרתים מחוברים למספר קווי אינטרנט מהירים על גבי קווי תמסורת אופטיים , וכן ישירות לצומת האינטרנט הישראלית - IIX. השרתים מתוחזקים באופן שוטף ונתונים בהשגחת מנהלי שרתים ורשתות 24 שעות ביממה

שירותי הוסטינג כוללים:

  • איכסון אתרים בחלונות - Windows
  • איכסון אתרים לינוקס - Linux
  • אירוח שרת וירטואלי לינוקס או וינדוס
  • חבילות ריסלר לינוקס או וינדוס
  • חבילות שרתים הוסטינג לחברות הוסטינג בינוניות
אינטרספייס דוגלת במתן שירות המותאם אישית לכל לקוח, ולכן, בין אם אתם לקוחות בתחילת דרככם בעולם האינטרנט ובין אם אתם לקוחות עסקיים גדולים - אצלנו תוכלו למצוא את פתרונות הוסטינג המתאימים לכם. אנו מספקים חבילות איכסון מתאימות לכל לקוח ולקוח, ומגוון שרותים נוספים למתן פתרון הוסטינג מלא, כמו: תעודת SSL, סליקת כרטיסי אשראי, אבטחת אתרים ועוד.

צוות החברה המונה כ-30 עובדים ויחד עם שותפינו הטכנולוגים והעיסקיים מאפשרים לנו להציע את השרות המתקדם והאיכותי בישראל בתחום הוסטינג (WebHosting).

הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות המרוצים של אינטרספייס ותוכלו גם אתם להנות
משירות מקצועי, אדיב, אמין ובמחירים הוגנים.

פתרונות הוסטינג